В умовах сучасного бізнесу стоїть завдання знизити витрати ресурсів і часу на супровід бізнес-процесів компаній. Тому ми вирішили об'єднати знання і досвід кращих фахівців для більш ефективної роботи з нашими клієнтами.

В нашій команді працюють професіонали в сфері бухгалтерських послуг, автоматизації обліку, юридичної та адвокатської супроводу. Нам цікаво вирішувати нестандартні завдання. Для вирішення складних різнобічних ситуацій ми створюємо робочі групи фахівців з різних напрямів. Це дозволяє виявити ризики з усіх боків і скоротити час на вирішення проблеми.

Ми не створюємо шаблони для продажу клієнтам, тому що кожен бізнес індивідуальний, має свою стратегію розвитку і пріоритети. Для нас дуже важливо, щоб клієнт з нашою допомогою отримав очікуваний позитивний результат для розвитку свого бізнесу.

Провідний фахівець

СКУРІДІНА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

 

Бухгалтер, аудитор, фінансовий аналітик, фахівець МСФЗ.

Досвід роботи - 20 років. Практик з обліку в різних сферах бізнесу (виробництво, будівництво, інжиніринг, торгівля, бюджетне фінансування, послуги, управління активами корпоративних інвестиційних фондів та ін.)

Освіта: вища політехнічна і економічна.

Сертифікати: ДипИФР (АССА), Сертифікат аудитора України, САР, IFA.

Напишіть нам

Напишіть нам

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зателефонуйте нам

Зателефонуйте нам

+38 (050) 357 06 64
+38 (097) 503 42 71
Час роботи

Час роботи

Понеділок - п'ятниця
с 9:00 до 18:00
401
408

Зв'яжіться з нами

Час - гроші!
Не витрачайте час на пошук кращих!
Давайте вже працювати разом!

Консультаційні послуги

©2020