Бухгалтерський, податковий, управлінський облік юридичних та фізичних осіб

Як ми працюємо: 

Варіант 1:  Аутсорсинг. Повне ведення обліку, а також надання управлінської звітності за Вашими вимогами.

Варіант 2:  У складі Вашої бухгалтерії ведемо на віддаленому доступі окремі ділянки обліку (заробітна плата, кадри, основні фонди, транспорт, ПДВ, розрахунки з контрагентами і т.п.).

Варіант 3: Ваша бухгалтерія працює на платформі 1С, яка встановлена ​​на нашому сервері. Вам не потрібно витрачатися на покупку ліцензійної програми, її супровід, доопрацювання і безпеку.
 
Запропонуйте Ваш варіант спільної роботи

 Переваги для Вас:

  • Ви не відволікаєтеся на «рутинну» роботу, а займаєтеся розвитком свого бізнесу.
  • Зниження витрат на утримання бухгалтерії (зарплата, податки, офіс, техніка, комунальні послуги, тощо).
  • Зниження ризиків по штрафам, так як на Вас працює команда кваліфікованих спеціалістів з кожного напряму.

 

В реаліях сучасного бізнесу неможливо обійтися без відповідного обліку господарських операцій компанії. При цьому, облік потрібно вести відповідно до чинних нормативних документів. А їх - безліч, і вони постійно змінюються і поповнюються новими.

Бухгалтерський облік - це національні Положення (стандарти) або міжнародні стандарти бухгалтерського обліку і звітності.

Податковий облік - це Податковий, Митний, Трудовий кодекси та інші нормативні документи.

Управлінський облік - це правила, які встановлюєте Ви самі, спираючись на успішну практику провідних компаній в сфері Вашого бізнесу.

Обсяг інформації, яку повинен знати фахівець з обліку (бухгалтер, економіст, аналітик і ін.) - дуже великий і вимагає постійного вивчення та контролю за змінами. Якщо у Вас працюють 1-2 фахівця з обліку, то у них просто немає на це часу через великий обсяг поточної роботи. І, як відомо, одна людина не може знати всіх нюансів обліку. На жаль, це призводить до штрафів і судових спорів. Ми впевнені, що такі проблеми Вам не потрібні. 

Успіх і безпека бізнесу безпосередньо залежить від якості обліку! 

Для швидкості прийняття рішень успішні бізнесмени запроваджують комплексний облік, який можна об'єднати на базі програмного забезпечення. 

Замовте ведення обліку у нас! 

Наші фахівці можуть вести облік як комплексно, так і окремих ділянок господарської діяльності. Вартість послуг залежить від виду і обсягів діяльності (штат, склад, основні фонди тощо), системи оподаткування (загальна, єдиний податок, платник ПДВ і т.п.) і складу пакета послуг (наприклад, при комплексному обслуговуванні - консультації і супровід перевірок надаються безкоштовно). Ми оцінимо поточний стан обліку і запропонуємо оптимальний набір послуг.              

У будь-якому випадку, Ви платите тільки за виконані послуги!

Напишіть нам

Напишіть нам

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зателефонуйте нам

Зателефонуйте нам

+38 (050) 357 06 64
+38 (097) 503 42 71
Час роботи

Час роботи

Понеділок - п'ятниця
с 9:00 до 18:00

Зв'яжіться з нами

Час - гроші!
Не витрачайте час на пошук кращих!
Давайте вже працювати разом!

Консультаційні послуги

©2020